Pancodix — студія програмних рішень, яка з задоволенням розробить на Ваше замовлення веб-сайт або веб-сервіс, програму для комп'ютерів під Windows, додатки для мобільних пристроїв.

Перш ніж щось для Вас робити, ми почнемо з того, що спочатку уважно Вас вислухаємо. Ваші цілі, запити та проблеми стануть нашими, а наша досвідчена команда фахівців стане Вашою. Саме в такому партнерстві на основі глибокого проникнення у сутність потреб Вашого бізнесу народжується спільне бачення та розуміння кінцевої мети. Від концепції програмного продукту, впродовж його розробки і аж до його тестування та запуску ми будемо йти пліч-о-пліч, втілюючи в програмному коді наш спільний задум. Тому в результаті Ви отримаєте саме те, що Вам потрібно.


Ми пропонуємо:

Web-сервіси та сайти будь-якої складності

Програми з автоматизації бізнесу для Windows

Нативні мобільні додатки для Android на Java

Гібридні кросплатформені мобільні HTML5-додатки

Інтегровані багатокомпонентні рішення


Наші послуги

Fixed price

(розробка з фіксованим бюджетом)

Наші послуги розробки з фіксованим бюджетом на основі методології Agile/Scrum забезбечують Вам впевненість в незмінності обумовленої вартості робіт, без втрати якості чи гнучкості. На відміну від традиційних fixed-price розробок, ми гарантуємо Вам вільне внесення необхідних змін протягом усього терміну реалізації проекту. Ми пропонуємо Вам свободу змін, залишаючись зобов'язаними у термінах виконання та Ваших специфікаціях.

Dedicated team

(команда розробників під Ваші потреби)

Ми пропонуємо Вам найняти команду розробників, яка буде працювати тільки і виключно над Вашими проектами. Цінність такого підходу полягає в тому, що команда глибоко вникає в потреби Вашого проекту та акумулює знання, пов'язані з його реалізацією. Якщо Ваш проект потребує довготермінової роботи, Ви працюєте з однією командою від початку до завершення.


Технології, які ми використовуємо

Лідери команди
  • Директор та проект-менеджер

Олександр Куклюк

  • Провідний інженер-програміст

Андрій Громадченко

  • Провідний графічний дизайнер

Павло Шуляк

Наш досвід


Клієнти про нас

Вадим Печериця Vedius Soft s.r.o., директор

Олександр — чудовий програміст, що працював над нашими складними високонавантаженими проектами і вніс до них значний вклад. Створений ним код характеризується надійністю та позбавлений помилок.

Ілля Чернецов D.I.C. Onsite s.r.o., директор

Олександр Куклюк проявив себе як висококваліфікований фахівець, розробивши з нуля, та впродовж кількох років керуючи розробкою нашого складного веб-сервісу по збору та обробці споживацьких оцінок. Ми задоволені співпрацею, та бажаємо таких же кваліфікованих та надійних партнерів усім, хто шукає команду розробників.

Юрій Паленка Луцьк Експрес, директор

Олександр Куклюк та команда Pancodix розробили для нашої компанії складну CRM-систему, що повністю відповідає особливостям нашого бізнесу, а також веб-сервіс онлайн-продажу квитків. Було проведено навчання персоналу, система працює надійно, і команда розробників заслуговує найкращих рекомендацій.

Йорг Гюттер 3Core Elements Gmbh, директор

Наша компанія дуже рада співпрацювати з Pancodix Team та її генеральним директором Олександром Куклюком. У рамках нашого партнерства ми створили разом велику кількість мобільних додатків для підтримки клієнтів, соціальних мереж, відео-подкастингу, а також кілька оригінальних іміджевих веб-сайтів. Команда та її лідер завжди відповідальні та надійні, і ми сподіваємося продовжувати спільний прогрес.

Оксана Пахнюк Вояж Люкс, директор

Наша компанія співпрацює з Олександром Куклюком та студією Pancodix з 2003 року, і за цей час ми встигли переконатися в високій професійності та надійності цієї команди. У відповідності до потреб нашого бізнесу було розроблено складну CRM-програму, сайт з онлайн-продажем квитків та мобільний додаток, які надійно працюють та допомагають успішному розвитку нашого бізнесу.

Ігор Бенесюк ПромЕко, директор

Команда Pancodix на чолі з Олександром Куклюком за багато років співпраці зарекомендувала себе надійним та високопрофесійним партнером. На базі нашої унікальної методики була створена програма для розрахунків тепловтрат приміщень. Також була успішно розроблена візуалізація забруднень територій шкідливими речовинами. Ми задоволені співпрацею та вважаємо Pancodix Studio гідною найкращих рекомендацій.

Герасимова Н.Н. НПО "МІТ", генеральний директор

Компанія НВО "МІТ" висловлює подяку Студії програмних рішень Pancodix і її директору Олександру Куклюку за професіоналізм і надійність, проявлені при розробці рішення по просуванню нашої продукції в мережі Інтернет

Артюхов Ю. А. НПО "Віта Голд", генеральний директор

НВО "Віта Голд" в особі директора та колективу висловлює подяку Студії програмних рішень Pancodix і особисто директору Олександру Куклюку за значний внесок у розвиток нашого бізнесу в вигляді якісних та презентабельних веб-сайтів для маркетингу нашої продукції. Оперативне вирішення задач і вдумливий підхід дозволяють сподіватися на подальшу плідну співпрацю.