Наша команда впродовж більш ніж 10 років напрацювала значний досвід в автоматизації бізнес-процесів, пов'язаних з пасажирськими перевезеннями. Зокрема, для кількох автобусних перевізників у різних регіонах України були реалізовані веб-сервіси для автоматичного продажу квитків через інтернет, що працюють в інтеграції з комплексом автоматизації пасажирських перевезень "Автолінія".


Обробка вхідного замовлення

Якщо пасажир бажає оплатити квиток готівкою на місці, в такому разі замовлення обробляє диспетчер, вирішуючи, приймати чи відхилити замовлення. Рішення диспетчера повідомляється клієнту автоматично через SMS или e-mail.

Наявність місць

Система дозволяє відображати на сайті або в мобільному додатку оперативну інформацію, зокрема актуальний розклад та наявність місць.

Самостійне обслуговування

Клієнт самостійно вводить дані, необхідні для бронювання.

Різноманітні варіанти оплати

Пасажир може оплатити замовлення готівкою при посадці (в такому разі замовлення обробляє диспетчер). Можна також оплатити замовлення банківською картою або готівкою через термінал прийому готівки; (в такому разі продаж квитка відбувається автоматично, а квиток приходить на електронну пошту).

Вибір місця

Пасажир має можливість вибрати місця.

Вигляд електронного квитка

QR-код містить специфічну інформацію, яка захищає квиток від підробки.

Гнучкі налаштування

Система має налаштування, що дозволяють гнучко керувати продажем квитків

Контроль через CRM

Система дозволяє оперативно контролювати дані по проданих квитках. Замовлення, що не були завершені (оплачені), автоматично видаляються через заданий проміжок часу.