Не покладаючись на сторонні продукти, команда Pancodix розробила власний Backend-фреймворк, що дозволяє швидко і якісно створювати легкі, потужні та надійні backend-частини будь-яких веб-сервісів та мобільних додатків. Фреймворк орієнтований на роботу з базами даних MySQL, при необхідності розробки високонавантаженої системи надається перевага PostgreSQL. Можлива одночасна робота з кількома різнотипними базами даних.

Досвід роботи розробників Pancodix зі сторонніми проектами вказує на те, що велика кількість сучасних розробників нехтує елементарними правилами грамотної побудови баз даних. У більшості випадків дослідження скарг на низьку продуктивність систем та "повільність" коду закінчувалося діагностуванням структурних (і що ще гірше — логічних) помилок при проектування бази даних, допущених нашими колегами-попередниками: невірній структурі та форматі таблиці, типізації полів, некоректно побудованих індексах та зовнішніх ключах, відсутності нормалізації, що прямо витікало з іншої помилки — недостатнього проникнення в предметну область бізнесу клієнта.

Наш метод — довго і уважно вислухати клієнта, вникнути в тонкощі бізнес-логіки, і тільки після цього починати щось програмувати — знаходить своє пряме втілення у створенні backend'ів. Ми починаємо з грамотної побудови бази даних, яка своєю структурою повинна точно і повністю моделювати логіку бізнесу клієнта. Максимально покладаючись на внутрішні можливості СУБД і створюючи програмний код backend-системи якомога легшим, ми досягаємо продуктивності системи, на яку клієнт не буде скаржитися протягом усього періоду експлуатації продукту.