Команда Pancodix напрацювала значний досвід в розробці систем подкастингового мовлення. Наші продукти знаходять застосування в мережах торгівельних та сервісних підприємств, де потрібна постійна трансляція рекламного контенту.

Одним з таких продуктів є система, розроблена спільно і на замовлення німецької фірми 3Core Elements GmBH. Система дозволяє формувати плейлисти з великої кількості джерел, гнучко ними керувати і демонструвати їх на багатьох територіально віддалених медіапристроях. Особливу увагу було приділено безперебійності мовлення.

Нижче наведено деякі скріншоти, що наочно ілюструють роботу системи.


Керований контент

Система формує плейлист з RSS-джерел та представляє його клієнтським пристроям.

Гнучке керування RSS-стрічками

Backend працює зі стандартними стрічками RSS 2.0 перевіряючи наявність змін через задані проміжки часу та оновлюючи плейлист відповідно до змін у стрічках. Кілька стрічок можуть зводитися в один плейлист, при цьому позиції медіафайлів в плейлисті зберігаються.

Зручне керування плейлистом

Користувач може міняти порядок слідування медіафайлів перетягуванням мишою, створювати повтори виконання одного файлу, а також виконувати позачергове оновлення плейлиста відповідно до змін в RSS-стрічках.

Автоматичне оновлення та кешування даних

Frontend перевіряє оновлення плейлиста через задані проміжки часу. Для забезпечення безперебійності програвання, медіафайли перед програванням кешуються, і тільки після того відтворюються.

Frontend для будь-яких пристроїв

Frontend оптимізовано під SmartTV на базі Android, але може бути адаптований під будь-який пристрій — від смартфонів до стінних екранів.