Frontend — обличчя будь-якого проекту, і тому його зручності, юзабельності та приємному зовнішньому вигляду ми приділяємо не менше уваги, ніж продуктивності коду.

Хоча команда Pancodix у відповідності до потреб клієнта використовує популярні фреймворки, такі як AngularJS, ReactJS та інші, у більшості випадків при розробці Frontend-частин проектів ми використовуємо свої бібліотеки JavaScript-компонентів, легкі та продуктивні.

Нижче наведено приклади зовнішнього вигляду деяких оригінальних компонентів власної розробки, орієнтованих на візуалізацію результатів асинхронних AJAX-запитів.


Компоненти для побудови інтерфейсів адміністративних частин веб-проектів

1 - кнопка основного меню (DropDownMenu); 2 - панель інструментів (ToolStrip) з кнопками в різних станах; 3 - група кнопок перемикання (SwitchButtons); 4 - панель вкладок (TabStrip); 5 - поле з кнопкою; 6 - ListView з підтримкою сортування; 7 - панель статусу (StatusStrip) з багатьма панелями; 8 - панель навігації з прокруткою (scrollable PageNavigator); 9 - індикатор завантаження.

Інтерфейс, адаптований під планшет

1 - панель інструментів (Toolbar); 2 - випливаюча з-за меж екрану панель (Slideout); 3 - компонент вибору дат (DatePicker); 4 - компонент списку (ListView); 5 - панель статусу (StatusStrip); 6 - компонент редагування даних (DataGridView) з колонками змінної ширини та різними типами клітин.

Компоненти побудови інтерфейсу веб-сайту

1 - панель інструментів, візуалізована у вигляді панелі вкладок (TabToolStrip); 2 - віджет аутентифікації, пов'язаний з системою хмарної аутентифікації; 3 - пов'язаний з панеллю інструментів спадаючий діалог для відображення спискової інформації (StackDropDown); 4 - панель статусу в якості футера сайту, з відображенням повідомлень та індикатором Ajax-завантажень.