Команда Pancodix пропонує своїх послуги тим, хто потребує спеціального програмного забезпечення для інженерних та будівельних розрахунків. Йдеться про стандартні формули, чи про особливі ноу-хау методики — ми готові глибоко вникнути у Вашу логіку та втілити її у програмному продукті, створеному саме під Ваші потреби.

Одним з вдалих прикладів втілення ноу-хау методики розрахунків є програма "ТеплоЕксперт", що дозволяє інженеру-будівельнику розраховувати інженерні та фінансові показники тепловтрат приміщень на етапі проектування, будівництва чи при реконструкції. Програма розроблена спільно з нашим давнім клієнтом ТОВ "Промеко", та втілює унікальну методику розрахунків тепловтрат, створену цією фірмою.

Нижче наведено деякі скріншоти з цієї програми.


Зручний багатопроектний інтерфейс

Програма пропонує користувачу зручний MDI-інтерфейс, що дозволяє працювати одночасно з кількома проектами, та керувати архівом проектів, з якими працювали недавно. Можна також створювати нові проекти на основі копій існуючих.

Велика кількість довідкової інформації

Програма містить довідники з великою кількістю референтних значень по властивостях будівельних матеріалів та різних видів палива; на основі цих референтних значень проводяться розрахунки. Користувач також може доповнювати довідники своїми даними.

Багатокористувацький режим

Архітектура програми дозволяє безлічі користувачів працювати з одними даними, в тому числі віддалено.

Двері, вікна, стеля...

Розрахунок враховує всі конструкційні елементи будівлі.

Енергія та гроші

Результат розрахунків містить як фізичні, так і фінансові показники

Наочність результатів

Результати розрахунків роздруковуються в наочному вигляді.

Дбаємо про довкілля

Програма також розраховує викиди шкідливих речовин при опаленні будівлі.